Vypnout reklamy

Hra na mobil podobná Minecraft Block Craft 3D: Building Game

Vydáno dne: 20.3.2017

Pokud jste si oblíbili hry, ve kterých se neustále staví a máte možnost svobodné volby, tak to určitě nesmíte minou android hru Block Craft 3D, ve které je velmi důležitá spolupráce a budování svého sídla. Snažte se vybudovat opravdu spoustu různých konstrukcí. Teď záleží, kdo postaví tu nejlepší. Abyste nebyli sami, tak si máte možnost […]

Pokud jste si oblíbili hry, ve kterých se neustále staví a máte možnost svobodné volby, tak to určitě nesmíte minou android hru Block Craft 3D, ve které je velmi důležitá spolupráce a budování svého sídla.

Snažte se vybudovat opravdu spoustu různých konstrukcí. Teď záleží, kdo postaví tu nejlepší. Abyste nebyli sami, tak si máte možnost obstarat zvířátko o které se budete starat. Navštivte města svých kamarádů a užijte si hru pro více hráčů. 

Perfektní hra pro kluky i holky. Podobné grafické zpracování, jako má třeba Minecraft. Dále je tady možnost oblečení svého hrdiny. Abyste měli peníze, tak je zapotřebí něco vyrobit a následně prodat. Jak sami uvidíte, tak tato android hra nabízí dlouhé hodiny zábavy, protože na stavění máte obrovský prostor.

Gameplay hry Block Craft 3D

[wp-review]

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)