Vypnout reklamy

Pokud jste si oblíbili hry, ve kterých se neustále staví a máte možnost svobodné volby, tak to určitě nesmíte minou android hru Block Craft 3D, ve které je velmi důležitá spolupráce a budování svého sídla. Snažte se vybudovat opravdu spoustu různých konstrukcí. Teď záleží, kdo postaví tu nejlepší. Abyste nebyli sami, tak si máte možnost […]

20.3.2017

Hra na mobil podobná Minecraft Block Craft 3D: Building Game

Pokud jste si oblíbili hry, ve kterých se neustále staví a máte možnost svobodné volby, tak to určitě nesmíte minou android hru Block Craft 3D, ve které je velmi důležitá spolupráce a budování svého sídla.

Snažte se vybudovat opravdu spoustu různých konstrukcí. Teď záleží, kdo postaví tu nejlepší. Abyste nebyli sami, tak si máte možnost obstarat zvířátko o které se budete starat. Navštivte města svých kamarádů a užijte si hru pro více hráčů. 

Perfektní hra pro kluky i holky. Podobné grafické zpracování, jako má třeba Minecraft. Dále je tady možnost oblečení svého hrdiny. Abyste měli peníze, tak je zapotřebí něco vyrobit a následně prodat. Jak sami uvidíte, tak tato android hra nabízí dlouhé hodiny zábavy, protože na stavění máte obrovský prostor.

Gameplay hry Block Craft 3D

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.