Vypnout reklamy

Hra na mobil Bombarika

Vydáno dne: 16.5.2018

Jestli vás už nebaví ty nekonečné hry, tak vám představujeme novou parádní gamesu, ve které budete řešit spoustu logických úloh. Jste totiž uzamčeni v domě s bombou. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a ukažte všem, že na to máte. Je potřeba dostat bombu pryč z pokoje. Jste připravení dokončit tuto […]

Jestli vás už nebaví ty nekonečné hry, tak vám představujeme novou parádní gamesu, ve které budete řešit spoustu logických úloh. Jste totiž uzamčeni v domě s bombou.

Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné a ukažte všem, že na to máte. Je potřeba dostat bombu pryč z pokoje. Jste připravení dokončit tuto hru za 30 minut? Vítejte v parádním světě bombarika.

Čas ubíhá a vaším úkolem je zachránit tento dům. Čas je opravdu neúprosný a nemá žádné slitování. Vše co máte k dispozici, tak to je gauč, elektronická zařízení, dveře a další věci. Je potřeba vytlačit bombu z domu a to dřív, než exploduje. Hra nabízí nové úrovně, které si časem odemknete. Vše co musíte udělat, tak to je vytlačit bombu z herní plochy.

BOMBARIKA
Price: Free+
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)