Vypnout reklamy

Hra na mobil Escape legacy

Vydáno dne: 28.8.2018

Prozkoumávejte veškeré místnosti v tomto starém domě. Najděte nejrůznější vodítka a vyřešte logické úkoly. Archeolog Erika je hlavním tahounem této hry, která stále hledá v hledání své babičky. Pomozte dívce najít veškerá tajemství, které jsou zde ukryté. Zaveďte ji do uzamčených dveří, kde je spousta záhadných objektů. Hledejte klíče a vyřešte jednotlivé logické úkoly. Budete […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Prozkoumávejte veškeré místnosti v tomto starém domě. Najděte nejrůznější vodítka a vyřešte logické úkoly. Archeolog Erika je hlavním tahounem této hry, která stále hledá v hledání své babičky.

Pomozte dívce najít veškerá tajemství, které jsou zde ukryté. Zaveďte ji do uzamčených dveří, kde je spousta záhadných objektů. Hledejte klíče a vyřešte jednotlivé logické úkoly. Budete také opravovat staré mechanizmy a další věci.

Využívejte různé objekty k tomu, abyste následně našli svou cestu na svobodu. Hra disponuje celkem 10 úrovněmi a 80 různými pokoji. K dispozici je kvalitní grafické zpracování a propracovaná atmosféra. Nicméně pokud máte virtuální brýle, tak zažijete nový next-gen zážitek.

Stahujte hru nebo aplikaci

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky