Life Is Strange míří na Google Play. První epizoda je zdarma.

Skvělá herní série od Square Enix míří na mobilní telefony. Původně tato hra byla na PC a konzole. Jedná se o drama. Hra měla sice vyjít v červenci, ale nikdo nevěděl, kdy tomu tak přesně bude. Bez jakéhokoliv oznámení se objevila v Google Obchodě. Life Is Strange je jedna ze 100 nejlépe prodávajících her na […]

Life Is Strange

Skvělá herní série od Square Enix míří na mobilní telefony. Původně tato hra byla na PC a konzole. Jedná se o drama. Hra měla sice vyjít v červenci, ale nikdo nevěděl, kdy tomu tak přesně bude. Bez jakéhokoliv oznámení se objevila v Google Obchodě.

Life Is Strange je jedna ze 100 nejlépe prodávajících her na steamu v roce 2016. Bylo prodáno na tři milióny kopií na veškeré platformy. Tato hra bude mít pokračování na PC a konzole s názvem Life is Strange: Before the Storm.

Hra je rozdělena do čtyřech epizod, které jsou dostupné za 8.99$. Nicméně, pokud si nejste jistí, že se vám hra bude líbit, tak máte k dispozici první epizodu zdarma a poté je za 4.99$ každá zvlášť.

Příběh

Hra pojednává o holce, která najednou zjistila, že disponuje schopností přetočit čas. Tyto schopnosti použila nově při záchraně své nejlepší kamarádky. Avšak později přijde na to, že může měnit minulost, ale což může mít pro budoucnost devastující následky.

Tato Android hra dorazí s plnou podporou ovladače a možnosti si dělat fotografie při hraní této hry. Následně lze fotografie sdílet na internetu.

Aplikaci stáhnete níže