Vypnout reklamy

Pro ty, kteří nevědí co je to Minecraft, tak pro ně máme vysvětlení. Jedná se o otevřený KOSTIČKOVANÝ svět, kde můžete stavět libovolné kostky z různých materiálů a vytvářet tak mnohdy skvostná umělecká díla (sochy, domy, mrakodrapy, mosty, podzemí, atd…). Pokud jste někdy hráli Minecraft, tak se dá říci, že se jedná o osekanou PC verzi. […]

Pro ty, kteří nevědí co je to Minecraft, tak pro ně máme vysvětlení. Jedná se o otevřený KOSTIČKOVANÝ svět, kde můžete stavět libovolné kostky z různých materiálů a vytvářet tak mnohdy skvostná umělecká díla (sochy, domy, mrakodrapy, mosty, podzemí, atd…). Pokud jste někdy hráli Minecraft, tak se dá říci, že se jedná o osekanou PC verzi. Mapa je samozřejmě menší než na PC, ale i tak se jedná o dost rozlehlé prostory. Když uvážíme, že hrajete na mobilním zařízení je to docela dobrá hodnota.

Minecraft – Pocket Edition pro všechny hráče

Aktualizace s číslovkou 0.3 konkrétně přináší kompletní implementaci craftingu a s tím souvisejících věcí. Pomocí nového dotekového tlačítka je tak možno otevřít inventář, skrze který se můžete proklikat k zbrusu nové obrazovce sloužící ke craftingu.

Ten neprobíhá jako u PC verze skládáním jednotlivých součástek do pole 2×2 (potažmo 3×3), ale vybíráním chtěného objektu ze seznamu a následného odečtení surovin. Je tedy na jednu stranu jednodušší, na druhou však velmi dobře ovládatelný i na menších displejích.

Kromě craftingu bylo přidáno i pár nových věcí, z nichž zmiňme například crafting bednu (zvětšuje možnosti craftingu), nutnost použít na vydolování určitých věcí správné nástroje (obsidian -> diamantový krumpáč) a opotřebovávání zbraní a nástrojů.

Pár věcí v craftingu bohužel stále chybí a není tak stále možné vyrobit některé předměty vyžadující pec, díky čemuž máte například cihel nebo skla již od začátku neomezené množství.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Minecraft
Price: CZK 194.40+
Minecraft Pocket Edition

Minecraft Pocket Edition

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.