Vypnout reklamy

Android hra Minecraft – Pocket Edition

Zábavná android hra Minecraft Pocket Edition. Mobilní verze hry Minecraft, takže lehce osekaná PC verze. Nicméně velmi zábavná a pokud zrovna nejste na

Pro ty, kteří nevědí co je to Minecraft, tak pro ně máme vysvětlení. Jedná se o otevřený KOSTIČKOVANÝ svět, kde můžete stavět libovolné kostky z různých materiálů a vytvářet tak mnohdy skvostná umělecká díla (sochy, domy, mrakodrapy, mosty, podzemí, atd…). Pokud jste někdy hráli Minecraft, tak se dá říci, že se jedná o osekanou PC verzi. Mapa je samozřejmě menší než na PC, ale i tak se jedná o dost rozlehlé prostory. Když uvážíme, že hrajete na mobilním zařízení je to docela dobrá hodnota.

Minecraft – Pocket Edition pro všechny hráče

Pomocí nového dotekového tlačítka je tak možno otevřít inventář, skrze který se můžete proklikat k zbrusu nové obrazovce sloužící ke craftingu.

Ten neprobíhá jako u PC verze skládáním jednotlivých součástek do pole 2×2 (potažmo 3×3), ale vybíráním chtěného objektu ze seznamu a následného odečtení surovin. Je tedy na jednu stranu jednodušší, na druhou však velmi dobře ovládatelný i na menších displejích.

Kromě craftingu bylo přidáno i pár nových věcí, z nichž zmiňme například crafting bednu (zvětšuje možnosti craftingu), nutnost použít na vydolování určitých věcí správné nástroje (obsidian -> diamantový krumpáč) a opotřebovávání zbraní a nástrojů.

Pokud milujete Minecraft, jak na PC, tak i případně na konzolích, tak na mobilních telefonech by Vám tato hra neměla chybět. Hra je sice placená, ale za zakoupení to opravdu stojí.

Hru Minecraft lze koupit i na PC zde

Minecraft
Price: CZK 189.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
5

Pouze několik úvodních vět

Zábavná android hra Minecraft Pocket Edition. Mobilní verze hry Minecraft, takže lehce osekaná PC verze. Nicméně velmi zábavná a pokud zrovna nejste na PC, tak je skvělá. Dalo by se říct, že za pár korun máte o zábavu vystaráno.