Vypnout reklamy

Další epizoda skvělé dobrodružné hry Minecraft: Story Mode – sezóna 2 bude již brzy na vašich mobilních telefonech, PC a konzolích. Nicméně ještě předtím, než se tak stane, tak je k dispozici nový trailer. Pokud jste stále nepřišli na chuť příběhu, který hra nabízí, tak možná byste měli přehodnotit svou situaci. Hra následuje ihned po […]

14.9.2017

Minecraft: Story Mode – sezóna 2, epizoda 3 dostala nový trailer

Další epizoda skvělé dobrodružné hry Minecraft: Story Mode – sezóna 2 bude již brzy na vašich mobilních telefonech, PC a konzolích. Nicméně ještě předtím, než se tak stane, tak je k dispozici nový trailer.

Pokud jste stále nepřišli na chuť příběhu, který hra nabízí, tak možná byste měli přehodnotit svou situaci. Hra následuje ihned po skončení druhé epizody této druhé sezóny. Poté, co jste převzali veškeré úkoly, tak se ocitáte v Sunshine Institute, v nevyhnutelném vězení ve spodní části světa.

Abyste vše napravili, tak musí Jesse učinit nějaká sporná rozhodnutí a několik zoufalých akcí. Útěk z tohoto vězení nebude však úplně jednoduchý.

Druhá sezóna Minecraft Story Mode pokračuje 19. září a měla by začít fungovat na všech platformách současně.

Jak skončila epizoda dvě sezóny 2?

 

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.