Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil San Andreas Gangster Prison (od Tag Action Games)

Jedná se o hru z pohledu třetí osoby. Vaším úkolem je utéct z vězení, jenže nebude to vůbec jednoduché. Soud vás poslal do vězení neprávem a vy si teď musíte udělat pár kamarádů, kteří vám odsud pomohou. Máte navržen trest 14 let za mřížemi, to si prostě neodsedíte. Byli
Android hra ke stažení San Andreas Gangster vězení

Jedná se o hru z pohledu třetí osoby. Vaším úkolem je utéct z vězení, jenže nebude to vůbec jednoduché. Soud vás poslal do vězení neprávem a vy si teď musíte udělat pár kamarádů, kteří vám odsud pomohou. Máte navržen trest 14 let za mřížemi, to si prostě neodsedíte.

Byli jste posazeni do maximálně střežené věznice

Chovají se k vám jak v nejhorším psím útulku. Nemají žádné slitování a chovají se jak k odpadu. Je zapotřebí si udělat kamarády, kteří vám pomohou dostat se ven. Vy jste ten šampión, který to musí všechno zvládnout. Jsou zde speciálně trénovaní psi.

Řešíte několik logických úloh

Dostat se ven bez zapojení mozkových závitů nebude vůbec jednoduché. Pohybujete se ve stínech a potřebujete utéct ze senzoru radarů. K dispozici máte neskutečně dobrou 3D grafiku, spoustu zbraní a hned několik misí na kterých budete utíkat. Ukažte, co ve vás je a jak daleko se dokážete v této android hře dostat.

Video ze hry San Andreas Gangster

The app was not found in the store. 🙁

Recenze android hry
 • 9.5/10
  Grafika - 9.5/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
 • 9.2/10
  Hratelnost - 9.2/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.2/10

Shrnutí hry

Hra má dobrou 3D grafiku a nabízí několik útěkových misí. Hra vyšla na android v roce 2017 a vyžaduje minimálně android ve verzi 2.3 a vyšší.
Jedná se o hru od vývojáře Tag Action Games.

Sending
User Review
5 (1 vote)