Vypnout reklamy

Hra na mobil Super Tank Rumble

Vydáno dne: 6.3.2017

Zahrajte si skvělou android hru, ve které ovládáte své tanky. Sbírejte při své cestě několik předmětů a vylepšení. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a buďte opravdu opatrní, aby se vám nic nestalo. Staňte se tím nejlepším tankistou na herní ploše. Upravujte, budujte a bojujte Svůj tank si můžete upravovat podle svého. Kombinujte nejrůznější […]

Zahrajte si skvělou android hru, ve které ovládáte své tanky. Sbírejte při své cestě několik předmětů a vylepšení. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a buďte opravdu opatrní, aby se vám nic nestalo. Staňte se tím nejlepším tankistou na herní ploše.

Upravujte, budujte a bojujte

Svůj tank si můžete upravovat podle svého. Kombinujte nejrůznější části tanku a vytvořte si tank podle svého. Následně, až budete připraveni, tak se připravte na obrovský boj. Budete bojovat s ostatními hráči po celém světě. Nejdůležitější je, abyste získali dostatečné ocenění a plnili jednotlivé denní úlohy.

K dispozici je přes 100 součástek, které můžete využít k tomu, abyste protihráče zneškodnili. Vybudujte si tank, který bude dostatečně silný pro následné zneškodnění. Do hry se můžete zaregistrovat přes facebook nebo Google+, takže nemusíte nic složitě vyplňovat.

Gameplay hry

Super Tank Rumble
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš