Vypnout reklamy

Finální verze Android 9.0 P dorazí 20. srpna a zároveň se svým pravým jménem

S Android 7.0 Nugát, který vyšel v roce 2016 v Srpnu, tak Google nastolil takový pořádek ve vydávání systému a i minulý rok vždy oznámí vývoj nového systému a po osmi měsících vydá finální verzi. Podle Evan Blass má tento systém dorazit do finální fáze již 20. srpna. V této chvíli Google neudělal ještě žádné oficiální […]

Android P

S Android 7.0 Nugát, který vyšel v roce 2016 v Srpnu, tak Google nastolil takový pořádek ve vydávání systému a i minulý rok vždy oznámí vývoj nového systému a po osmi měsících vydá finální verzi. Podle Evan Blass má tento systém dorazit do finální fáze již 20. srpna. V této chvíli Google neudělal ještě žádné oficiální oznámení, kdy bude finální verze dostupná, ale jsou zde již spekulace, že právě brzy.

Předešlá verze Android Nugát se dostala na svět 22. srpna a Oreo 21. srpna. Zároveň s oficiální finální verzí by měl být odhalen i název tohoto systému.

Systém přinese hned několik vylepšení ať už v adaptivní baterií, tak i světlosti. Dále jsou tady nové gesta založena na navigaci, lepší zobrazení na vyšších displejích a mnoho dalšího.

Následně, co nový systém oficiálně vyjde, tak Google bude tlačit nový systém na své telefony Pixel.

Zdroj