Angry Birds hry, které vyšly na android

Angry Birds Evolution android hra zdarma

Už je to dlouho, co vyšel první díl hry Angry Birds. My se dnes zkusíme podívat na jednotlivé hry, které vyšly na systém android. Hra se rozšířila skrz všechny věkové kategorie, ale v tuto chvílí už upadá, a když se tak díváme kolem, tak moc lidí tuto hru už nehraje. Angry Birds byla taková „BUM“ hra, což jsou ostatně většinou každé hry na Android.

První díle série „Angry Birds“

Vývojáři tuto hru neustále aktualizují a poslední aktualizace proběhla 4. Března 2014. Jedná se o to, že se musíte pomstít všem prasátkům, která ukradla vajíčka. Každou úroveň si musíte pořádně promyslet, než vypálíte vašeho ptáčka.

První díl měl různé funkce, které dovolovaly ptáčka vylepšovat, odemykat nové úrovně a dostat se do tajemného obsahu této hry. Samozřejmě tento díl také existoval ve stylu online her, které si můžete zahrát.

Angry Birds Classic
Price: To be announced

Angry Birds Rio

Hra se přesouvá do Brazílie, kde jsou tito ptáčci mnohem naštvanější než obvykle. Je to dáno tím, že byli chyceni proti své vůli a do tohoto státu uneseni! V Brazílii je opravdu krásná příroda a tak bude vše mnohem barevnější a zelenější.

Nové funkce tohoto dílu:

  • 7 nových fantastických epizod + 48 bonusových úrovní
  • Skryté ovoce, které čekají na objevení!
Angry Birds Rio
Price: Free+

Angry Birds Star Wars 2

Tady jsme se dostali do prostředí Star Wars, což se odlišilo v mnohé od předchozích her a některým hráčům se to zdálo opravdu super, ale některým naopak se tato hra moc nelíbila. Vývojáři tak vsadili na kompletní změnu prostředí a zkusili Angry Birds dostat do vesmíru a na jiné planety.

Nově je tady 30 herních postav. Najdete tady Yodu, Anakina a mnohem více. Můžete měnit charaktery, za které hrajete.

Ve hře máte možnost najít 1000 mincí, které jsou zdarma. Tyto mince jsou po všech úrovních schované. Tyto mince pak můžete použít v herním obchodě.

Tato hra vznikla taktéž v provedení flash her.

Angry Birds Go

Vyberte si své vozidlo, se kterým budete v této hře závodit. Dnes již nebudete ptáčky odpalovat, ale vaším úkolem je za každou cenu vyhrát závod. Své soupeře můžete různým způsobem blokovat a využívat své schopnosti k tomu, abyste v cíli byli co nejdřív.

Jednalo se o první 3D hru „Angry Birds“ na světě. Vidíte prasátka a ptáčky z každého úhlu a v mnohem barevnějším světě.

Závodíte buď to za ptáčky, nebo prasátka! Staňte se nejlepším na trati a neustále se vylepšujte.

Je tady toho mnohem více a většinu můžete vidět na videu.

Angry Birds Go!
Price: To be announced