Aplikace Adobe Fill & Sign: Jednoduché vyplňování PDF

Jde o bezplatnou aplikaci, se kterou jednoduše vyplníte formuláře, podepíšete a zároveň i odešlete. Lze takto třeba vyfotit již vytisknutý formulář a následně jej vyplníte v telefonu a odešlete.

Elektronicky tak formulář podepíšete. Nic pak není třeba tisknout, chodit na poštu a posílat. Nyní tak lze podepsat a online odeslat. Zase záleží, jestli daná instituce bude tuto formu akceptovat.

Vyplňte tedy vše za pomocí fotoaparátu, kdy vše vyfotíte a na mobilu vše vyplníte. Stačí totiž normálně klikat do políček ve formuláři a psát. Tedy aplikace sama pozná, kam se dá psát a kde zase ne. Zároveň je vše přizpůsobeno pro automatické vyplňování.

Jde o aplikaci od vývojáře Adobe, tedy od Americké firmy. S třetí stranou nic nesdílejí, ale pro své účely mají za úkol shromažďovat osobní údaje, aktivitu v aplikaci. Veškerá data jsou však šifrovaná a nikdo tedy nemá možnost je přečíst.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Jde o jednoduché vyplňování PDF, kde vyplníte veškeré informace. Oskenujte si formulář, který máte fyzicky a začněte ho vyplňovat přes telefon.