Aplikace android – MORECAST [7.9/10]

Dnes po velmi dlouhé době nebude na pořadu žádná android hra, ale změníme to po dlouhé době na aplikaci, která nás zaujala. Samozřejmě na Google Play najdete spoustu podobných aplikací. Úvod do aplikace MORECAST Vezměte si příklad, že jste venku nebo doma, ale nevíte jaké bude počasí. Podíváte se na různé portály, které se zaobírají […]

Aplikace ke stažení - Morecast - předpověď počasí

Dnes po velmi dlouhé době nebude na pořadu žádná android hra, ale změníme to po dlouhé době na aplikaci, která nás zaujala. Samozřejmě na Google Play najdete spoustu podobných aplikací.

Úvod do aplikace MORECAST

Vezměte si příklad, že jste venku nebo doma, ale nevíte jaké bude počasí. Podíváte se na různé portály, které se zaobírají počasím, následně se kouknete na radar a zjístite, že třeba neprší. Vyrazíte proto ven a po nějaké době začne pršet. Proč?

Některé radary nemusí měřit správně a pokud je déšť mírný, tak ho ani nezaznamená. Je většinou dobré se podívat i na webkameru, abyste věděli, jak v dané oblasti je. Samozřejmě nic není 100%.

Vyfoťte si momenty s počasím

Jestli je krásně nebo prší, tak každý takový okamžik můžete zaznamenat do aplikace MORECAST a třeba i sdílet se svými kamarády. Díky tomu informujete své kamarády, jak v dané oblasti je. Pokud by se aplikace rozšířila po světě a lidé sdíleli své fotografie z různých míst, tak zaručeně se dozvíte, jaké počasí vás asi bude čekat.

Pokud v Olomouci prší, tak je větší pravděpodobnost, že v Ostravě bude také. Samozřejmě se může síla větru i směr změnit. Proto meteorologie není nikdy 100%.

Video z aplikace morecast android

Přijďte si zahrát i android hry

Stáhni si i další android aplikace

Souhrn android aplikace Morecast

 • Pokud máte internet v mobilu, aplikace by vám neměla chybět
 • Webkamery
 • Možnost sledovat počasí na radaru (srážky)
 • Sdílejte fotografie s počasím v aplikaci

Aplikaci stáhnete níže

Widgety s počasím

Aplikace má samozřejmě svůj widget, takže na svou hlavní obrazovku můžete umístit předpovědi počasí a další. Záleží, jakou velikost si vyberete. Naviguje s počasím, takže budete vědět, jaké počasí je kudy pojedete nebo půjdete. Výhodou jsou detailní grafy po hodinách.

Další informace o této skvělé android aplikaci MORECAST

 • 8/10
  Uživatelské rozhraní - 8/10
 • 7.5/10
  Optimalizace - 7.5/10
 • 8.1/10
  Widgety - 8.1/10
7.9/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
4.0 a vyšší

Velikost
23M

Aktuální verze
2.3.3

Sending
User Review
4 (2 votes)