Vypnout reklamy

Aplikace Musicana Music Player

Vydáno dne: 7.9.2018

Jedná se o inovativní přehrávač, který má k dispozici ekvalizér, vyhledávač slov k písničkám, online streaming nebo rychlé rozpoznávání písniček třeba z rádia. Funguje tedy jako Shazam v některých situacích. Nicméně je zde podpora online streamingu hudby. Můžete hudbu přehrávat místně nebo online přes několik zdrojů, které streaming podporují. Jedná se třeba o Spotify. Nejlepší […]

Jedná se o inovativní přehrávač, který má k dispozici ekvalizér, vyhledávač slov k písničkám, online streaming nebo rychlé rozpoznávání písniček třeba z rádia. Funguje tedy jako Shazam v některých situacích.

Nicméně je zde podpora online streamingu hudby. Můžete hudbu přehrávat místně nebo online přes několik zdrojů, které streaming podporují. Jedná se třeba o Spotify.

Nejlepší na tom je, že je zde k dispozici ekvalizér a tím pádem si můžete vylepšit hudební požitek jemným nastavením. Pokud potřebujete i nějaké vizuální efekty, tak aplikace je nabízí taktéž. Jedná se o úžasné efekty, které se při poslechu hodí zájmena v případě, kdy chcete relaxovat.

Musicana Music Player

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš