Vypnout reklamy

Aplikace Spotify

Vydáno dne: 5.4.2017

Už vás nebaví poslouchat reklamy nebo omezení přepínat písničky podle toho, jak vy sami chcete. Spotify totiž přistoupilo k tomu, že vám dovolí pouze náhodné přehrávání. K dispozici je menší hack, který veškeré tyto zábrany odstraňují. Avšak pokud máte tu možnost a zvolit si rodinné předplatné, tak je určitě lepší, než si stahovat hacky, ale […]

Už vás nebaví poslouchat reklamy nebo omezení přepínat písničky podle toho, jak vy sami chcete. Spotify totiž přistoupilo k tomu, že vám dovolí pouze náhodné přehrávání. K dispozici je menší hack, který veškeré tyto zábrany odstraňují.

Avšak pokud máte tu možnost a zvolit si rodinné předplatné, tak je určitě lepší, než si stahovat hacky, ale v případě, že jste jedinec, tak cena předplatného se dostane něco okolo 220,- Kč. Teď záleží, jak samotné spotify využíváte, protože tato aplikace dokáže sebrat dost dat, takže si buďte jistí, že FUP 1,5 GB vám stačit nebude.

Tento hack dokáže odstranit

  • Nemožnost si vybrat jakoukoliv písničku
  • Reklamy v aplikaci a reklamy zvukové
  • Nemožnost si pouštět jednu písničku více krát

Hack budete muset neustále aktualizovat, protože se může stát, že vám přestane fungovat. Proto je výhoda si někdy zaplatit každý měsíc předplatné. Výhodné to je ale spíše pro toho, kdo přes spotify poslouchá velmi často.

  • Není zde k dispozice funkce pro offline přehrávání
  • Pracuje i bez root telefonu

Stáhněte si hack

Buroň Tomáš