Aplikace Spotify

Spotify je aplikace, která sdružuje umělce na jednom místě. Za malý poplatek máte přístup k hudbě světových umělců a nejen to.

Spotify je nejrozšířitelnější aplikace pro poslech hudby, ale i podcastu. Aplikace dovoluje poslouchat hudbu jak online, tak offline. Navíc poskytuje výhodné předplatné pro rodinu, kdy dokážete poté platit za jeden měsíc pouhých 45,- Kč.

V aplikaci naleznete všechny známé kapely a zpěváky. Hudba je tady vydávána téměř okamžitě, co má premiéru. Vyhledejte si proto svou skladbu, umělce či album a vytvořte si svůj playlist.

Každé písničce pak udělíte srdíčko, což se vám přidá do oblíbených. Na základě vašeho poslechu pak bude spotify navrhovat novou hudbu, abyste si následně rozšířili obzory. 

Hudbu můžete poslouchat na jakémkoliv zařízení, jako je mobil, tablet nebo počítač a dokonce chytrá TV. Poslouchejte offline, vychutnejte si skvělou kvalitu zvuku a mnohem více.

Prémiová verze je velmi levná

Aplikace Spotify patří mezi velmi oblíbené aplikace, přes kterou poslouchá několik miliónů lidí. Najdete tady nejznámější hudbu, známé autory a zároveň je s prémiovou verzí k dispozici přehrávání v offline, tedy můžete si hudbu do mobilního stáhnout.

S prémiovou verzi si také můžete zapnout bezztrátovou kvalitu přehrávání, takže pokud máte kvalitní sluchátka, tak si poslech vychutnáte na 100%.

Spotify je také zdarma, ale do písniček se vám vkládá reklama a není to moc příjemné. Avšak není jich moc, ale i přesto vám to zkazí požitek z poslechu. Spotify patří mezi nejlevnější platformy pro poslech hudby.

Pokud patříte mezi studenty, tak máte dokonce tento prémiový program pouze za 2,99€. Doporučujeme využít aplikaci Revolut a zaplatit PayPalem.

Proč jít do prémiové verze Spotify

Poslouchejte hudbu bez reklam, mějte neomezené přeskakování písniček, stahujte hudbu do offline režimu, kdy nejste připojení k internetu. Osobně si myslíme, že výhod, proč přejít na prémiové předplatné je mnoho.

Aplikaci stáhnete níže

Spotify: Music and Podcasts

  • Funkce
  • Obsah
  • Cena
4.7

Popis

Spotify je aplikace, která sdružuje umělce na jednom místě. Za malý poplatek máte přístup k hudbě světových umělců a nejen to.