Vypnout reklamy

Aplikace BestGrid for Instagram

Vytvořte si perfektní koláž pro Instagram. Máte tady možnost si zvolit z různých fotek a udělat koláž TOP 9 fotek pro rok 2021. Aplikace umožní také vidět statistiky za minulý rok a to kolik jste vydali příspěvku, kolik máte komentářů.

Jde o jednoduchou aplikaci, která však neslouží jenom na to, abyste vytvářeli koláž z minulého roku, ale můžete takto vytvářet koláže kdykoliv během roku. Do této aplikace dáte své instagram jméno a aplikace jednoduše vygeneruje 9 nejlepších fotek z roku 2021. Pokud máte soukromý profil, tak se musíte přihlásit.

Nemusíte se tak bát, že by vám někdo ukradl účet a osobně dbáme na to, aby se tak nestalo. Tato aplikace je ověřená a bezpečná a únik informací nehrozí. Stačí totiž jen zadat vaše instagram jméno a nemusíte se ani přihlašovat. Pokud chcete vytvořit koláž, tak třeba na tu chvíli si dejte profil veřejný a pak ho zase skryjte.

Aplikace pracuje jak s veřejnými, tak soukromými profily. Vytváří koláže nejlepších fotek, export koláže je pak v nejvyšší kvalitě. Aplikaci využívají různí influenceři, kteří pak fotky označují jako #TopNine2021. Tímto získáte i vyšší dosah vaší koláže.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

BestGrid je aplikace, která mí vytvářet různé koláže z Instagramu. Vybere vždy ty nejlepší a zároveň dokáže zpětně vypočítat, kolik příspěvků jste vložili za minulý rok.