Vypnout reklamy

Aplikace Bolt

Bolt je skvělá služba, kde si objednáte odvoz a jen čekáte než přijede. Dopředu víte, jakou cenu zaplatíte. Oproti Uber je toto levnější

Aplikace Bolt vám pomůže velmi rychle najít vozidlo taxislužby, které vás odveze tam, kam potřebujete. Velmi velkou výhodou je i to, že dopředu znáte, kolik vás bude tato cesta stát.

V aplikaci si dáte, jestli preferujete odvoz standardem nebo chcete prémiový vůz. Je to rozdělené do kategorií a je právě na vás co preferujete a kolik jste ochotni zaplatit. Do takových kategorií pak spadají různá auta. Do standardní jsou většinou zařazené starší vozy (15 a více let), ale v těch prémiových vozech jsou pak vozy, které jsou třeba do 5 let.

U každého odvozu pak vidíte, jaké mají hodnocení a při nabídce takového řidiče se můžete rozhodnout odvoz i odmítnout. Je to z toho důvodu, že víte, jaký ten řidič je a už s ním prostě nechcete jet. Vždy po dokončení jízdy můžete dát dýško řidiči přes kartu a dáte hodnocení.

Vše je velmi jednoduché a navíc vidíte, kde se řidič v danou chvíli pohybuje, když pro vás jede, takže víte, kdy máte třeba sejít dolů k autu.

S aplikací bolt si můžete také otevřít koloběžku Bolt, která je v několika městech v České republice. Jde o elektro kolobku, se kterou se můžete vydat na jízdu městem.

Bolt: Request a Ride
Bolt: Request a Ride

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Bolt je skvělá služba, kde si objednáte odvoz a jen čekáte než přijede. Dopředu víte, jakou cenu zaplatíte. Oproti Uber je toto levnější varianta pro EU trh.