Aplikace Česká gramatika

Vylepšete svůj český pravopis s aplikací Česká gramatika – ideální pro žáky, studenty i dospělé.

Aplikace Česká gramatika představuje inovativní řešení pro všechny, kteří si přejí zdokonalit svůj český pravopis. Tato aplikace je vhodná pro širokou škálu uživatelů – od žáků základních škol, přes studenty středních škol a gymnázií, až po dospělé, kteří si chtějí osvěžit již zapomenuté znalosti.

Uživatelé si mohou vybrat z rozsáhlého množství testů, které jsou přehledně rozděleny do několika tematických okruhů. Velká většina těchto testů je navíc dostupná zcela zdarma. Po absolvování testu získají uživatelé oznámkované výsledky, díky kterým mohou snadno identifikovat své chyby a pracovat na jejich odstranění.

Aplikace pokrývá široké spektrum gramatických témat. Mezi ně patří například vyjmenovaná slova, spodoba, tvrdé a měkké souhlásky, skloňování a mnoho dalších. Kromě tradičních pravopisných pravidel se aplikace zaměřuje i na syntax, slovní druhy a jazykové prostředky, což uživatelům umožňuje komplexní porozumění českému jazyku.

Díky neustálému rozšiřování a zdokonalování aplikace mají uživatelé jistotu, že vždy pracují s aktuálními a relevantními informacemi. Česká gramatika tak představuje ideální nástroj pro každého, kdo se chce zdokonalit v českém jazyce.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Vylepšete svůj český pravopis s aplikací Česká gramatika – ideální pro žáky, studenty i dospělé.