Vypnout reklamy

Aplikace Curator

Vydáno dne: 30.12.2018

Jedná se o první galerií, která bude rovnat jednotlivé fotografie za pomocí umělé inteligence. Není potřeba ani internetového připojení, protože se výpočet provádí v rámci čipu a nikoliv v rámci cloudu. Díky tomu se nemusíte bát, že by byla data nějak zneužita. Většina výrobců využívá umělou inteligencí s výpočty mimo váš telefon. Je to z […]

Jedná se o první galerií, která bude rovnat jednotlivé fotografie za pomocí umělé inteligence. Není potřeba ani internetového připojení, protože se výpočet provádí v rámci čipu a nikoliv v rámci cloudu.

Díky tomu se nemusíte bát, že by byla data nějak zneužita. Většina výrobců využívá umělou inteligencí s výpočty mimo váš telefon. Je to z důvodu omezeného výkonu daných čipů. Proto v této chvíli čipové sady obsahují i vlastní jednotku pro výpočty umělé inteligence.

Krom toho, že hledání potřebné fotografie je velmi jednoduché, tak samotné ovládání aplikace je příjemné. K dispozici máte nejrůznější uživatelské příznaky, kterými si označujete dané fotografie.

Curator Beta
Price: Free+
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)