Aplikace eSound Music

eSound Music je skvělá aplikace, která nabízí spoustu možností. Jde o možnosti jako stahování hudby, přeskakování písniček a to vše zdarma.

Pokud máte rádi Spotify, ale chcete si stahovat hudbu do mobilu a to zcela zdarma, tak doporučujeme tuto aplikaci. Je zde spousta uživatelů, kteří jsou s touto aplikací nadmíru spokojení. Prohledávejte skladby, které máte rádi a vytvořte si vlastní knihovnu.

Objevujte nové skladby a to i těch, které jsou doporučené. Neustále se aktualizují trendy a hodnocení jednotlivých skladeb, takže víte dopředu, jestli je skladba kvalitní v rámci masy lidí nebo ne. Pro některé může být tento údaj k ničemu, protože je pravda, že každému se líbí jiný styl.

Objevujte však nové skladby a poslouchejte hudbu neomezeně. Jediný problém, co tady tedy je, tak je reklama co 15 minut v rámci poslechu. Nicméně můžete přeskakovat a přetáčet písničky jak se vám jen zlíbí, čímž se tato aplikace liší právě od Spotify. K dispozici tak máte veškeré funkce pro poslech hudby nebo i časové vypnutí, pokud posloucháte hudbu pro usnutí.

Aplikaci stáhnete níže

eSound: MP3 Music Player App

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

eSound Music je skvělá aplikace, která nabízí spoustu možností. Jde o možnosti jako stahování hudby, přeskakování písniček a to vše zdarma. Liší se od Spotify tím, že můžete ve verzi zdarma normálně přeskakovat písničky.