Aplikace FlixBus

FlixBus je aplikace, která umožní nákup, rezervaci a zároveň i určení jízdy přímo z telefonu. Jednoduše, snadno a rychle.

Cestujte po Evropě s autobusem FlixBus a to snadno a rychle. Krom toho můžete takto cestovat i vnitrostátně. Vyrazte na pohodovou dovolenou nebo si vyrazte jen na výlet.

Jízdenky jsou již od 29,- Kč a kupují se opravdu jednoduše. Autobusy jezdí denní a noční linky a to do 29 zemích světa. Celkově tak přes 2000 destinací, které můžete navštívit. Rezervace je přitom velmi jednoduchá. Stačí si vybrat odkud a kam pojedete a následně si jízdenku rezervujete. Nic netisknete a neplatíte za rezervaci.

Pokud si vytvoříte účet na FlixBus, tak budete mít veškeré údaje pohromadě. Jde tedy o to, abyste věděli, jaké jízdenky jste si koupili a třeba se na stejnou trasu vydáte příště. Jak budete v autobusu, tak získáte jednoduše informace o své cestě. Pokud bude mít autobus zpoždění, tak se to dozvíte v rámci notifikace.

V každé jízdence je jedno příruční zavazadlo a 1 bezplatný kufr. Do autobusu můžete narozdíl od letadla vzít více věcí. Ve FlexiBusu jsou pak příjemná sedadla, které si můžete nastavit, jak budete potřebovat.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské prostředí
4.5

Popis

FlixBus je aplikace, která umožní nákup, rezervaci a zároveň i určení jízdy přímo z telefonu. Jednoduše, snadno a rychle.