Vypnout reklamy

Rok 2019 je pro operační systémy temným rokem a to ne kvůli výsledkům, ale většina aplikací se nyní soustředí vydávat i tmavé témata z důvodu šetření energie na OLED displejích.

Nicméně krom Google na tomto pracuje i firma Apple. Nejnovější aplikací s tímto tmavým módem je Gmail pro Android. Radost však musí počkat, protože stále na tomto v Google pracují. Několika lidem však dali poskytnout náhled do tohoto módu a to prostřednictvím aktualizace Gmailu.

Prozatím je toto noční téma pouze v nastavení Gmailu. Prozatím není k dispozici na hlavní straně nebo sidebaru. Navíc problémem je to, že jednou noční mód je a jednou zase není. Ovládání k tomuto módu nemáte.

Nicméně Google pracuje na plné podpoře tohoto nočního módu a má tak dorazit velmi brzy. Je pravděpodobné, že ve chvíli, kdy vyjde nový Android Q, tak dorazí i tento noční mód.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.