Aplikace GOM Saver

Na světě je spousta aplikací, které ušetří vaše míst. Jen pár to ale opravdu dělá. Některé prostě vyčistí místo tak, že odstraní data z vyrovnávací paměti. Nicméně tato aplikace vytváří volné místo i tím, že smaže originální fotografie, které jsou uloženy na cloudu. Určitě by se vám těžko dohledávalo,
GOM saver

Na světě je spousta aplikací, které ušetří vaše míst. Jen pár to ale opravdu dělá. Některé prostě vyčistí místo tak, že odstraní data z vyrovnávací paměti. Nicméně tato aplikace vytváří volné místo i tím, že smaže originální fotografie, které jsou uloženy na cloudu. Určitě by se vám těžko dohledávalo, které jsou uložené na cloudu a které nikoliv.

Nemažte své fotografie a videa a ukládejte do cloudu.

Od této chvíle nemusíte mazat aplikace, videa nebo fotografie. Aplikace se za vás o to postará a nebojte se, nesmaže nic důležitého. Pokud se bude jednat právě o fotografie, tak se vás předem zeptá, které fotky chcete odstranit. S aplikací dokážete uvolnit spoustu místa. Krom toho dokáže fotografie a videa optimalizovat, aby byl následný soubor co nejmenší.

Aplikace GOM Saver

Aplikace GOM Saver

Dále aplikace nabízí velmi jednoduché ovládání, takže nemusíte nic složitě hledat a vše je na jednom místě. Obrázky optimalizuje tak, že odstraní veškerá EXIF data, která uchovávají polohu, jméno a další meta informace, které nejsou pro běžného fotografa potřeba a zbytečně tak fotografie botná na velikosti. Nebojte se ztráty kvality fotografie.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 95%
    Uživatelské rozhraní - 95%
  • 98%
    Funkce - 98%
97%