Aplikace GOM Saver

GOM saver

Na světě je spousta aplikací, které ušetří vaše míst. Jen pár to ale opravdu dělá. Některé prostě vyčistí místo tak, že odstraní data z vyrovnávací paměti. Nicméně tato aplikace vytváří volné místo i tím, že smaže originální fotografie, které jsou uloženy na cloudu. Určitě by se vám těžko dohledávalo, které jsou uložené na cloudu a které nikoliv.

Nemažte své fotografie a videa a ukládejte do cloudu.

Od této chvíle nemusíte mazat aplikace, videa nebo fotografie. Aplikace se za vás o to postará a nebojte se, nesmaže nic důležitého. Pokud se bude jednat právě o fotografie, tak se vás předem zeptá, které fotky chcete odstranit. S aplikací dokážete uvolnit spoustu místa. Krom toho dokáže fotografie a videa optimalizovat, aby byl následný soubor co nejmenší.

Aplikace GOM Saver

Aplikace GOM Saver

Dále aplikace nabízí velmi jednoduché ovládání, takže nemusíte nic složitě hledat a vše je na jednom místě. Obrázky optimalizuje tak, že odstraní veškerá EXIF data, která uchovávají polohu, jméno a další meta informace, které nejsou pro běžného fotografa potřeba a zbytečně tak fotografie botná na velikosti. Nebojte se ztráty kvality fotografie.

Recenze aplikace
  • 95%
    Uživatelské rozhraní - 95%
  • 98%
    Funkce - 98%
97%