Aplikace Google Allo má už přes 5 miliónů stažení

Google Allo za 4 dny od spuštění mělo už 1 milión stažení, ale i přesto tento zájem nepolevil a do dneška už má pěkných 5 miliónů stažení. Vskutku Google Allo je na prvním místě v žebříčku Google Play přes víkend. Včera se propadl na osmé místo, ale stále je velmi oblíbená. Google Duo je aplikace, […]

Google Allo - inteligentní psaní zpráv

Google Allo za 4 dny od spuštění mělo už 1 milión stažení, ale i přesto tento zájem nepolevil a do dneška už má pěkných 5 miliónů stažení. Vskutku Google Allo je na prvním místě v žebříčku Google Play přes víkend. Včera se propadl na osmé místo, ale stále je velmi oblíbená.

Google Duo je aplikace, která se měla stát konkurencí pro facetime. Měla naprosto podobný nástup, ale také velmi rychle vyhasla. Právě teď je na 85 místě v žebříčku, ale má už přes 10 miliónů stažení.

https://www.youtube.com/watch?v=VXEkoXgb4bI

Spadne i Google Allo z 8 místa na 80?

Vypadá to, že Google Allo má podobnou cestu. Aplikace má dvě funkce, které fungují opravdu dobře právě teď. V prvé řadě je to Google Asistent. Google Allo by měl přidat podporu SMS funkcí, lidé by si tuto aplikaci dali jako výchozí pro SMS zprávy.

Málo lidí aplikaci používá v České republice

Aplikace je to opravdu dobrá, ale třeba v České republice ji používá málokdo. Google Asistent se ve zprávách opravdu hodí a bylo by to velké plus.