Vypnout reklamy
1.9.2019

Aplikace Google fotky nově vyhledává text na fotkách

Google oznámil, že tento měsíc vydá aktualizaci, která přidá funkci pro čtení textu na fotkách. Toto potvrzení přichází z účtu na Twitteru. Nicméně krom toho je zde i možnost hledání podle kritérií jako objekty, události, lidi a zvířatka.

Google překládač
Google překládač

Právě již byste měli mít tuto aktualizaci pro Google Fotky dostupnou. Vyhledávejte tak velmi jednoduše daný text na fotografií a následně ho třeba zkopírujte. Vhodné například, pokud máte heslo někde na papíře.

Google Lens pomáhá v nespočtu situací a nejenom v Google fotkách. Například pomáhá ve spolupráci s Google překládačem překládat veškeré texty. S Google Lens dokážete přidat veškeré kontaktní detaily z business karty nebo vyhledat věci z obchodu na Google Shopping.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.