Vypnout reklamy

Aplikace Google Najdi moje zařízení

Pokud jste ztratili telefon, tak to může být obrovský problém, ale také nemusí. Pokud máte v telefonu aplikaci najdi moje zařízení, tak jej můžete vzdáleně uzamknout nebo smazat. Jen musíte o tom vědět, že jste ho ztratili.

Pokud ho ten, kdo ho třeba ukradl vymaže, tak je pravděpodobné, že s tím už nic neuděláte. Avšak s touto aplikací můžete případně zamezit, aby se data dostala do špatných rukou. Vše funguje tedy na bázi toho, že jste v telefonu přihlášení pod svým uživatelským účtem Google.

Navíc na mapě v prohlížeči, když budete chtít zobrazit telefon, hodinky nebo tablet, tak na mapě uvidíte, kde se právě nachází. Poté můžete spustit navigaci přes Google mapy. Pokud máte v telefonu tichý režim, tak ani prozvánění nepomůže. V rámci aplikace můžete tento režim změnit na hlasitý.

Dále nechybí zobrazení stavu baterie a sítě a zároveň i zobrazení podrobností o hardwaru.

Pokud tedy nemáte jiné trackovací aplikace přímo od výrobce telefonu, například u Samsungu je podobná možnost, tak doporučujeme si tohle udělat. Chápeme, že to může narušovat soukromí, ale zase na druhou stranu jde i o bezpečí vašeho telefonu.

Google Find My Device
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Zabezpečte si svůj telefon na 100%. V případě, že telefon ztratíte, tak ho můžete dohledat nebo smazat či uzamknout, aby se nikdo nedostal k soukromým věcem.