Vypnout reklamy

Aplikace Google

Vyhledáváte často? Používáte Google vyhledávač jako primární? Pak by aplikace Google neměla v telefonu chybět. Ať už máte v telefonu ve výchozím nastavení nastavený Google, tak tato aplikace vyhledávač ještě trochu rozšiřuje.

Jde o to, že aplikace disponuje chytrými kartami, kde se budete dozvídat o svých oblíbených tématech. Čím více ho budete používat, tak tím lepší a personalizované výsledky vám ukáže. Jednoduše tak zjístíte restaurace v okolí, což v neznámem městě je docela oříšek.

Dále si můžete dát chytré karty pro výsledky sportovních zápasu nebo si nechat dát informace o recenzích na filmy nebo promítací časy ve vašem oblíbeném multikině. Pokud rádi sledujete videa, tak v kartě se začnou objevovat videa od oblíbených tvůrců na YouTube.

Pokud sledujete trhy, tak můžete mít informace o akciích z první ruky. Vyhledávejte na google a získávejte informace rychle a pohodlně přímo do svého telefonu.

Google
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Aplikace Google slouží pro vyhledávání, ale zároveň i zobrazování relevantních informací přímo na hlavní ploše. Umístěte si vyhledávací pole přímo v telefonu na hl. obrazovku.