Aplikace Hue Essentials

Chytrá domácnost s Philips Hue a IKEA TRÅDFRI: neomezené možnosti osvětlení pro každou náladu.

Představte si domov, kde každý prvek hraje na notu vaší nálady a pohody. S chytrou domácností a její neomezenými možnostmi se vaše představy stanou skutečností. Naše technologie překračuje hranice běžného osvětlení a transformuje každý koutek vašeho domova na scénu plnou života a barev. Philips Hue Entertainment a IKEA TRÅDFRI jsou v tomto ohledu průkopníky, přinášející nejen osvětlení, ale celou paletu barev, které oživí vaše večery a poskytnou neopakovatelnou atmosféru v oblasti zábavy.

Užijte si Dance Sensation – dynamickou hru světel, která reaguje na rytmus hudby, a proměňte tak váš obývací pokoj v taneční parket. S Philips Hue a IKEA TRÅDFRI se každý večer může stát nezapomenutelným zážitkem, kdy barvy a světlo tvoří dokonalou harmonii s vaší oblíbenou hudbou.

Ale to není vše. Chytrá domácnost vám dává větší kontrolu nad vaším každodenním životem. Plánování a automatizace podle východu a západu slunce, widgety, zkratky a dlaždice rychlého nastavení, stejně jako integrace s Wear OS, znamenají, že vaše chytré osvětlení je vždy přizpůsobeno vašim potřebám a přání.

S možností ovládat více mostů současně bez nutnosti mezi nimi přepínat, posouvá vaše chytré osvětlení do nové éry pohodlí a flexibility. Ať už jde o Philips Hue, IKEA TRÅDFRI, deCONZ (ConBee), diyHue nebo LIFX, integrace těchto zařízení do vašeho domova je hračka, která vám umožní vytvářet nekonečné kombinace světelných scén a efektů.

Podporovaná zařízení jako Philips Hue Bridge, Bluetooth světla Philips Hue, a další, jsou klíčem k otevření celého nového světa možností, kde je každý okamžik příležitostí pro jedinečný zážitek. Vaše domácnost tak může být inteligentní nejen v ovládání osvětlení, ale i v tom, jak osvětlení mění každý váš den.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Chytrá domácnost s Philips Hue a IKEA TRÅDFRI: neomezené možnosti osvětlení pro každou náladu.