Aplikace Jízdenky RegioJet

Zcela nová aplikace pro nákup jízdenky v RegioJetu, objednání jídla, objednání a rezervace sedačky a mnohem více.

Pokud cestujete RegioJetem a byli jste možná s předchozí aplikaci nespokojení, tak tiskové oddělení oznámilo, že vyslyšelo žádosti jednotlivých uživatelů a vylepšili tak aplikaci.

K aktualizaci došlo zrovna včera 2. srpna. Cílem bylo zpřehlednit a zpřístupnit to, co je z pohledu zákazníka důležité. To znamená přehlednost spojů v čase, výhody jednotlivých tříd a výběr oblíbeného sedadla přímo z aplikace. V případě, že máte účet, tak dochází k personalizaci zákaznického účtu.

Největší potřebu zákazníci měli zájmena ve vyhledávání stanic a zastávek a chování košíku při objednání. V minulosti chyběla možnost si zapamatovat platební metodu a zájmena chyběla i možnost platit Apple Pay a Google Pay, což je zásadní parametr pro platby od zákazníků na mobilních telefonech.

Aplikaci vytvářel zcela nový tým RegioJetu a srovnali tak web s aplikací. Šlo o to, aby se uživatelská zkušenost přiblížila více evropským standardům. Nákup jízdenky je nyní rychlejší a pohodlnější.

Firma RegioJet zároveň chce expandovat do Polska, Německa, Belgie a Nizozemí, proto je důležité, aby aplikace a web fungovaly bez problému.

Aplikaci stáhnete níže

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4

Popis

Zcela nová aplikace pro nákup jízdenky v RegioJetu, objednání jídla, objednání a rezervace sedačky a mnohem více.