Vypnout reklamy

Odemkněte si veškeré skiny s aplikaci LuluBox právě dnes. Založte si nové konto, se kterým budete hrát a to s novými skiny.

Aplikace není již dostupná na Google Play, ale byla. Nejedná se přitom o žádné hacky. Díky aplikaci si odemknete všechny skiny. Nicméně je potřeba si založit nový účet.

Pokud chcete vyzkoušet nějaké skiny, tak můžete přes tuto aplikaci. Jednoduše si založíte své konto. Lze odemknout skiny v Garena Free Fire nebo pět bojových témat pro PUBG, nekonečno mincí pro Subway Surfer či odemknout si veškeré skiny ve hře Hole.io a Rise Up.

Skiny se hodí zájmena, když si třeba hru natáčíte na video, takže má hra unikátní nádech. Nicméně jak jsme již psali, nelze používat skiny s vaším dosavadním účtem. Veškeré pluginy v Lulubox jsou nahrávány uživateli.

Aplikace LuluBox ke stažení

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)