Vypnout reklamy

Aplikace Microsoft Edge

Vydáno dne: 27.11.2017

Je to tak. I na telefonu Android je prohlížeč Microsoft Edge, které jste mohli vídat pouze na systému Windows. Microsoft se k tomuto kroku uchýlil ve chvíli, kdy začal nabízet taktéž Microsoft Launcher. Nicméně jedná se již o aktualizaci Asi jsme trošku zaspali dobu, kdy byl Microsoft Edge uveden na trh. Nicméně první řadě byl […]

Je to tak. I na telefonu Android je prohlížeč Microsoft Edge, které jste mohli vídat pouze na systému Windows. Microsoft se k tomuto kroku uchýlil ve chvíli, kdy začal nabízet taktéž Microsoft Launcher.

Nicméně jedná se již o aktualizaci

Asi jsme trošku zaspali dobu, kdy byl Microsoft Edge uveden na trh. Nicméně první řadě byl problém, že Microsoft Edge prohlížeč telefon značně zahříval. Kvůli tomu se telefon velmi rychle vybíjel a většina uživatelů nechtěla prohlížeč kvůli tomu používat. Avšak to by se již mělo změnit.

Dále je však možná synchronizace hesel s Edge prohlížečem v PC. Asi tak stejně, jak to funguje u Chrome. Dále je zlepšená stabilita prohlížeče. Pokud si zapnete noční režim, tak zase ušetříte energií v baterií i vaše oči.

Microsoft Edge
Price: Free

[wp-review]

Buroň Tomáš