Vypnout reklamy

Aplikace Mooveez: Učte se jazyky z filmů

Mooveez je aplikace, která vás naučí porozumět vtípkům z filmů, ale celkově si tak procvičíte cizí jazyk a to nejenom angličtinu. Jde o to, že poběží film, kde v dolní části uvidíte překlad.

Aplikace převzala severský fenomén, protože právě v severských zemích se učí jiné jazyky zájmena díky tomu, že dlouhodobě sledují filmy, seriály a pohádky v původním znění. Je tam kontakt se skutečnou řeči a nikoliv jen učebnicový kontakt se slovíčky. Díky tomu tak každý získává pasivní slovní zásoby.

British Council ocenil aplikaci jako největší inovaci už v letech 2016 a aplikace se nyní používá opravdu všude. Potrénujete si tak jakýkoliv jazyk. Mooveez již používá několik tisíc uživatelů, jako jsou soukromí lektoři, samouci nebo i na základních, středních a jazykových školách.

Aplikace nabízí interaktivní scénář, kdy můžete jednotlivé sekvence opakovat dle vaší potřeby. Naleznete tady přes 150 filmů a seriálové produkce z týmu Mooveez.

Mooveez
Price: Free+

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.3

Popis

Mooveez vás naučí jazyky tak trošku jinou formou přes filmy a seriály. Dokážete tak porozumět vtípkům v jiných jazycích.