Vypnout reklamy

Aplikace Morecast

Vydáno dne: 17.6.2018

Aplikace Morecast je rakouská aplikace pro předpověď počasí. Aplikace nabízí nejrůznější widgety, které si můžete dát na hlavní plochu, pokud to bude potřeba, právě v tom tkví výhoda této aplikace. Aplikace je navíc plně lokalizovaná do Českého jazyka. Právě předpověď je kombinace českých národních služeb a vlastní datových center Morecast. K dispozici tak budete mít přesné […]


Aplikace Morecast je rakouská aplikace pro předpověď počasí. Aplikace nabízí nejrůznější widgety, které si můžete dát na hlavní plochu, pokud to bude potřeba, právě v tom tkví výhoda této aplikace.

Aplikace je navíc plně lokalizovaná do Českého jazyka. Právě předpověď je kombinace českých národních služeb a vlastní datových center Morecast. K dispozici tak budete mít přesné počasí na úrovní ulic. Stačí mít zapnuté GPS a aplikace automaticky bude zjišťovat informace o počasí.

Radar je opravdu velmi kvalitní a po minutách vizualizuje přicházející dešťové nebo sněhové srážky. Navíc je tady interaktivní 3D globus, kde můžete sledovat změny kdekoliv na světě. Uvidíte tak na jednom 3D objektu Země parádní blesky, teplotní vrstvy a bouřky.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Ludo World
Člověče nezlob se

Jedná se o propracovanou hru, kde si zahrajete klasickou deskovku člověče nezlob se. Nicméně s trochou vylepšení.

Hra na mobil Kick the Buddy
Hra na mobil Kick the Buddy

Kick the Buddy je hra, ve které budete moci dostat ven svůj hněv z celého svého dne. Jedná se o Přečíst si více

Hra na mobil Rooster Defense
Rooster Defense

Nová android hra Rooster Defense, ve které musíte rozestavět své věže tak, abyste zneškodnili svého nepřítele. Dejte se do boje Přečíst si více

Hra na mobil Zombie Tsunami
Hra Zombie Tsunami

Zombie Tsunami ke stažení zdarma. Vaším úkolem je s týmem zombie zneškodnit vše živé a nad celou planetou převzít kontrolu.