Vypnout reklamy

K dispozici máme nový grafický editor pro váš mobilní telefon. Vytvořte si další profesionální fotografie přímo ve vašem mobilu.

Máme tady léto a s ním přichází i spoustu zážitku. Spousta lidí si je fotí a následně upravují. Našli jsme pro vás další grafický editor, kde si fotografie upravíte.

Staňte se profesionálním fotografem a najděte si ty nejkrásnější filtry. K dispozici máme spoustu animovaných efektů a nádherných filtrů. Aplikace nabízí spoustu zajímavých funkcí, které lze právě při úpravách použít.

Aplikace se velmi jednoduše ovládá a disponuje celkem detailním tutoriálem, takže se vše naučíte. Nemusíte se ničeho obávat. K dispozici jsou i pohyblivé gify, profesionální nástroje k editaci, synchronizace se sociálními sítěmi. Jednoduché uživatelské ovládání.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.