Připravte se na začínající mistrovství světa v ledním hokeji 2015 [APLIKACE]

Připravili jsme pro vás aplikace a hry, které se týkají mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Díky aplikacím můžete vidět tabulky utkání s konečnými výsledky a zároveň existuje widget, který vám bude zobrazovat následující utkání. MS v Hokeji 2015 od hannibal.in.team Aplikace není k dispozici S touto aplikací získáte přehledné LIVE výsledky utkání
Ilustracni fotografie

Připravili jsme pro vás aplikace a hry, které se týkají mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Díky aplikacím můžete vidět tabulky utkání s konečnými výsledky a zároveň existuje widget, který vám bude zobrazovat následující utkání.

MS v Hokeji 2015 od hannibal.in.team

Aplikace není k dispozici

S touto aplikací získáte přehledné LIVE výsledky utkání a jejich výsledky. Je velká škoda, že se zde nedají nastavit notifikace, abyste mohli být upozornění, že třeba dali gól nebo že právě hrají. Sledujte svůj oblíbený tým a užijte si toto mistrovství světa 2015!

+ Widget se zobrazením následujícího utkání

+ Live výsledky

– Chybí upozornění (notifikace)

2015 IIHF powered by ŠKODA

Oficiální aplikace od hlavního sponzora turnaje Škoda. Užijte si mistrovství světa v ledním hokeji 2015 naplno a to díky aplikaci 2015 IIHF! Dostanete live skóre, notifikaci ohledně gólů, real-time herní statistiku a také máte možnost komunikace s ostatními lidmi, kteří fandí danému týmu. Podívejte se, co fanoušci tweetují ve Fan zóně.

Aplikace není k dispozici

+ Upozornění notifikace

+ Live výsledky

+ Možnost chatu s ostatními fanoušky

– Problémy s přihlášením přes FB

– Chybí zde sestavy, pavouk turnaje a nějaké aktuality ohledně týmů.

Zahrajte si android hru Mini Hockey Stars [29 Mb]

Udržujte se v napínavé atmosféře hokeje a to za pomocí této mini hry, ve které si zahrajete na různé týmy z IIHF 2015. Hrajete online proti hráčům z celého světa. Je tady možnost hrát i na jednom telefonu se svými kamarády. Tak si vyberte svůj tým a vydejte se vstříc vaší výhru.

Aplikace není k dispozici

  • Online a offline hra pro více hráčů
  • Jednoduchá zábavná hra
  • Fyzické zpracování na dobré úrovni
  • Zápasy proti přátelům

 

  • Použitelnost
  • Funkce
4.5

Pouze několik úvodních vět

Aplikace jsou na mistrovství světa 2015 dobře připravené. Našli jsme asi tři kvalitní aplikace a z toho je jedna oficiální. U té oficiální si vážíme notifikace, takže budete vždy v obraze.

Mezi přestávkami si můžete zahrát oddechovou hru.

Sending
User Review
0 (0 votes)