Vypnout reklamy

Aplikace My BMW

Výborná aplikace, ve které budete moci ovládat své BMW z domova. Uzamkněte auto, zjístěte kde je, podívejte se na stav paliva nebo se

Pokud jste majitelem vozu BMW s moderními technologiemi, tak přes aplikaci můžete sledovat kde je vaše auto, jestli má nějakou poruchu nebo třeba jestli jste ho nezapomněli zamknout, zavřít okno a další věci.

Aplikace umožňuje dálkovou obsluhu. Zároveň si můžete naplánovat cestu přímo do navigace. Domluvte si návštěvu servisu velmi jednoduše a to pohodlně ze svého mobilního telefonu. Díky aplikaci máte okamžitý přístup ke stavu a funkcím vozidla.

Dále máte k dispozici rozsáhle funkce pro navigaci. Již dopředu si do auta nahrajete plán cesty. Poté jen usednete za volant a vyrážíte. V My BMW si lehce zkontrolujete své auto. Víte kde je, jestli je vše v pořádku, jaký je stav paliva a dojezdu. Zkontrolujte si zavřené dveře, okna i aktuální software. Na dálku můžete aktivovat klimatizaci, odemknout, zamknout dveře, zobrazit prostor v okolí vozidla.

My BMW
My BMW

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
5

Popis

K dispozici máme aplikaci My BMW pro všechny, kteří disponují moderním systémem v automobilech BMW. Ovládejte tak své auto vzdáleně.