Aplikace myAudi

Aplikace, která umožní propojit auto značky Audi s touto aplikací a následně budete moci své auto skrz aplikaci ovládat. Určitě ne řídit, ale třeba zapínat klimatizaci nebo kontrolovat servis, případně dojezd. Nicméně aplikace myAudi funguje pouze se službou myAudi Connect, kterou musí auto mít.

Nyní jde o další generaci aplikace, které má v sobě spoustu informací. Je zde řídicí panel vozidla, který je zjednodušen a má seskládané karty tak, aby dávaly logiku. Na dosah tak máte nejdůležitější funkce vozidla na jedno ťuknutí a jak říkáme. Jednoduše zkontrolujete stav nabití auta, dojezd vozidla nebo termíny servisu či varovné hlášky, když má auto nějaký problém.

V aplikaci si také naplánujete svou trasu a následně přijdete do auta a trasa již bude v autě naplánovaná a vyrážíte. Dálkově spustíte třeba klimatizaci nebo otevřete někomu dveře (tedy pokud tuto možnost vaše auto má – musí na to být aktivní modul).

Aplikace je uzpůsobena také pro elektrické auta, takže nemusíte chodit neustále k nabíječce, abyste zjístíli na kolik je auto nabité. Zjístíte to přímo z této aplikace.

myAudi
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Aplikace myAudi slouží pro spárování auta značky audi s funkcí myAudi Connect a dalšími moduly. Můžete tak na dálku ovládat klimatizaci, zamykat auto a sledovat třeba stav nabíjení.