Aplikace MyEdenred

Správa Edenred Card nikdy nebyla snadnější – objevte aplikaci MyEdenred.

V dnešní době, kdy je technologie neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života, se nabízí stále více způsobů, jak zjednodušit běžné administrativní úkony. Aplikace MyEdenred je jedním z těchto inovativních nástrojů, který vám umožní mít plnou kontrolu nad vaší Edenred Card přímo z vašeho chytrého telefonu.

Založení účtu v této aplikaci je velice snadné a intuitivní. Stačí stáhnout aplikaci, založit účet a ihned aktivovat vaši kartu. Pokud již účet máte, jednoduše se přihlaste pomocí stejného e-mailu a hesla, které používáte na portálu Edenred.cz.

S MyEdenred máte okamžitý přehled o zůstatku na kartě, transakční historii a datum expirace prostředků. Aplikace umožňuje nejen snadné zobrazení vašeho PIN kódu, ale i jeho změnu v případě potřeby. V případě ztráty nebo odcizení karty ji můžete okamžitě zablokovat přímo v aplikaci.

Dále aplikace poskytuje možnost vyhledávat partnerské provozovny v okolí, což je velké plus pro ty, kteří chtějí využívat své benefity co nejefektivněji. MyEdenred vás také udrží v obraze ohledně exkluzivních nabídek a Extra výhod, které byste jinak mohli propásnout.

Veškeré důležité odkazy a možnost editace vašeho uživatelského profilu jsou v aplikaci přehledně uspořádané a vždy po ruce. To z aplikace MyEdenred dělá nejen praktického pomocníka pro správu vaší Edenred Card, ale i významného partnera pro zjednodušení vašeho každodenního života.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Správa Edenred Card nikdy nebyla snadnější – objevte aplikaci MyEdenred.