Aplikace MyJABLOTRON

Aplikace MyJablotron je určena pro ty, kteří mají zařízení od firmy Jablotron. Jde například o alarmy, ovládání vrat, ovládání světel a další. Aplikace jednoduše umožní ovládat váš alarm z mobilního telefonu.

Nastavujte tak různé notifikace, které vám budou hlásit to, co se ve vašem domě děje a pokud se spustí alarm, tak o tom hned budete informování. Sdílejte poté váš alarm s rodinou nebo kamarády. Sledujte také grafy všech teploměrů a mějte tak informaci v mobilu, abyste věděli, jakou teplotu máte třeba v obýváku.

Kromě toho, že se větší část Jablotronu zajímá o domácnosti, tak je tady také možnost instalace v autě, kdy můžete začít sledovat pozice všech svých automobilů. Problémem je, že se aplikace nedá ovládat pomocí Google Asistenta, kdežto u Apple vše funguje v pořádku. Věříme tedy, že tohle Jablotron vylepší.

MyJABLOTRON
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

MyJablotron aplikace, která umožňuje ovládat váš dům. Pokud máte doma veškerá zařízení od této společnosti, tak můžete sledovat alarm, teploty v místnostech ať už jste kdekoliv.