Vypnout reklamy

Aplikace Navizoo s novou várkou vylepšení

Vydáno dne: 15.6.2019

Aplikace Navizoo přichází s novou várkou vylepšení. Aplikace nově nabízí interaktivní mapy, kvíz a spoustu dalších funkcí pro zábavu.

Aplikace Navizoo začínala jako start-up pro zmapování jednotlivých ZOO ve světě. V roce 2018 se jim to podařilo a byly zmapované veškeré ZOO v České republice, Maďarsku, Rakousku, Polsku, Německu, Itálií, Nizozemsku a na Slovensku.

Pro rok 2019 si aplikace připravila další vylepšení a tentokrát v oblasti her. Nejedná se však o hry, kde střílíte nebo se nějak pohybujete. Jedná se o hry, které rozšiřují znalosti v oblasti zvířátek v ZOO. Nová interaktivní funkce má návštěvníkovi různých ZOO po světě rozšířit obzory.

ZOO aplikace
ZOO aplikace

První významnou funkci jsou kvízy, které můžou uživatelé využívat jak doma, tak i v ZOO. Druhou funkcí je interaktivní mapa ZOO, takže v ZOO kde se nacházíte klikáte na jednotlivá zvířátka na mobilu podle toho, kde se nacházíte a dozvíte se tak spoustu informací.

„Rok 2018 nám ukázal, že navigace byla jen začátkem, protože uživatelé mají hlavně zájem rozšířit si své znalosti o zvířatech a chtějí se o nich dozvědět co nejvíce během návštěvy, ale také po návštěvě zoo. Aplikaci přitom označili za nejlepšího pomocníka při vzdělávání,” komentuje zakladatel startupu Róbert Marchevka

Dalším novým rozšíření jsou obrázky, které uživatelé musí poskládat dohromady a tím poznává nové zvířátka. Krom toho se vývojáři snaží rozšířit počet zoologických zahrad. Aplikace se chystá pokrýt celý trh v maďarsku, rakousku a polsku.

NaviZOO
Price: Free+

Zdroj: Tisková zpráva

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš