Vypnout reklamy

Aplikace Polní Navigátor

Jedná se o polní navigátor, který má umožnit snížit veškeré náklady firmy na minimu. Nemusíte tak kupovat drahé GPS systémy. Jen je potřeba

Jedná se o oblíbenou aplikaci po všechny farmáře. Pokud patříte mezi ty, kteří jezdí traktorem po poli nebo i kombajnem a dalšími zemědělskými stroji, tak s GPS je práce velmi jednoduchá.

S touto polní navigaci si pomůžete v tom, že víte, kde jste naposledy byli, kterou část pole jste dokončili a funguje i v případě, kdy viditelnost není příliš dobrá. V aplikaci si označte překážky a vytyčte hranice, které si uložíte.

S pomocí asistenta se dostanete do řízení na celý den a zároveň díky tomu dochází ke snížení práce pro řidiče. Pokud není GPS dostatečně silné, tak doporučujeme připojit externí Bluetooth GPS přijímač. Takový GARMIN GLO2 je velmi výkonný s přesností na 0.3 metrů.

Soubory se dají exportovat do formátu .kml a importovat zase zpátky. Měřte plochy a obvody pole, sdílejte pole s jinými spolupracovníky.

Tímto by se daly snížit náklady vašeho zemědělského družstva.

Field Navigator
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Jedná se o polní navigátor, který má umožnit snížit veškeré náklady firmy na minimu. Nemusíte tak kupovat drahé GPS systémy. Jen je potřeba koupit externí GPS anténu, pro lepší přesnost.