Vypnout reklamy

Aplikace Portmonka

Portmonka je skvělá aplikace, která soustřeďuje veškeré letáky z obchodů a zároveň zde můžete ukládat nejrůznější věrnostní karty.

Letáky prodejců nyní můžete filtrovat přímo podle místa bydliště. Je to vhodné, že nemusíte neustále do vaší domovní schránky doručovat reklamní letáky ohledně zboží. Vše máte na jednom místě, elektronicky a v mobilu ať jste kde jste.

Letáky obdržíte navíc podle toho, kde se nacházíte, tedy ať jste třeba v jiném městě, tak obdržíte a získáte o cenových akcí právě z toho okolí, což je skvělé. Kromě toho do aplikace můžete vložit věrnostní karty, takže je nemusíte nosit v peněžence a po kapsách. Vše na jednom místě. Jednoduše a rychle.

Aplikaci využívá již přes milión uživatelů. Přihlaste se do své portmonky, získávejte body na své věrnostní karty, obdržte nové letáky z obchodů ve vašem okolí a vydejte se na nákup. Aplikace funguje i na nejnovějších systémech Android i těch starších. Aplikace tak má široké využití a nepotřebuje k tomu nějaký monstrózní mobilní telefon. V Portmonce dokonce máte slevové kupóny na některé akce, které jsou například v KFC nebo McDonaldu a jiných restauracích či obchodech. Tyto slevové kupóny pak ukážete obsluze, kde nakupujete, ona ho naskenuje a slevu máte načtenou.

Portmonka
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Portmonka je skvělá aplikace, která soustřeďuje veškeré letáky z obchodů a zároveň zde můžete ukládat nejrůznější věrnostní karty.