Vypnout reklamy

Aplikace Připomínky léků a jejich záznamník

Jedná se o bezplatnou aplikaci, která dokáže připomenout vaše léky, které si máte vzít. Díky tomu nezapomenete, které dny a kolik léku si máte vzít. Dělejte si záznamy a pomozte sledovat vaší náladu.

Aplikace pomůže ukládat vaší náladu po jakémkoliv léku. Stačí tuto informaci zavést do deníku a následně budete vědět, co vám který lék dělá.

Sledujte tak veškeré dávky a měření aktivity. Krom toho měřitelné hodnoty mohou pak rozpoznat, jestli netrpíte cukrovkou, depresí, vysokým tlakem. Mezi měřitelné hodnoty patří váha, krevní tlak, cukr a jiné.

Záznamy pak sdílíte s rodinou a také s lékařem, který si pak může udělat lepší obrázek o tom, které léky vám dělají dobře a které ne. Aplikace je také zcela zdarma a není nutná registrace.

Aplikace dokáže upozornit i na to, že vám léky docházejí. Aplikaci doporučujeme starším lidem, kteří si musí hlídat, kdy který lék brát a zároveň těm, co mají problémy třeba s obezitou nebo cukrovkou. Hlídejte tak zdravotní stav a zlepšete se.

Nemyslete tak na to, kdy máte jaký lék brát a dostaňte jen připomínku s informacemi, kolik léku ještě máte.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.8

Popis

Připomínky léku a jejich záznamník vám pomůže ve svém zdravotním stavu. Nemusíte tak na nic myslet a o všem budete připomenutí.