Aplikace pro obnovu souborů v mobilu – File Recovery

Jde o aplikaci, které dokáže pomoci v případě, že jste smazali fotky, které jste nechtěli smazat nebo je jen chcete prostě obnovit. To stejné platí o videích nebo audio. Jde o silný nástroj, který vám pomůže obnovit ztracená a smazaná data.

Aplikace tedy dokáže obnovovat data, ale na druhou stranu to neplatí do nekonečná. Jelikož se data ukládají do flash paměti, tak přemazání jiným souborem a následně nedohledání je velmi snadné, proto je potřeba konat nejlépe hned, co soubor omylem smažete.

Ve výpisu uvidíte, které soubory se dají obnovit a následně kliknete na „recover“ tlačítko, které za vás obnovu vykoná. Veškeré smazané data budou obnovena do místní složky. Program pomůže obnovit data z vaší paměti v telefonu.

Problémem je, že data nejsou šifrovaná a jelikož se musí aplikace dostat do míst, které jsou v telefonu celkem citlivé, tak bychom uvažovali, jestli třeba tuto aplikaci používat zájmena, pokud přistupujete.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Obnovte data snadno a rychle s novou aplikací File Recovery, která se postará o nejrychlejší obnovu dat, jakou jste kdy zažili.