Aplikace Samsung Max

Samsung Max

Ušetřete data ve svém mobilním telefonu a získejte pokročilou ochranu soukromí zdarma na svém mobilním telefonu Samsung. Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. představila novou bezplatnou aplikaci k úspoře dat.

Primární je úspora dat

Aplikace se snaží hlavně uspořit nějaká data a to na mobilním internetu nebo i wi-fi připojení. V některých státech světa existuje také FUP na pozemní internet nebo Wi-Fi. Právě od včerejšího dne dostávají vybraná zařízení Samsung Galaxy možnost stáhnout tuto aplikaci do mobilního telefonu.

Samsung Max nahrazuje největší mobilní virtuální privátní síť  (VPN) na světě a to Opera Max. Dvě klíčové funkce Opera Max jsou k dispozici miliónům uživatelům Samsung.

Díky aplikaci Samsung Max získají uživatelé v každém místě zeměkoule větší volnost a kontrolu nad spotřebou svých dat.

Samsung Max vychází z populárních funkcí iniciativy Samsung „Make for India“.

Co jednotlivé funkce znamenají?

  • Režim úspory dat – režim úspory dat znamená, že svůj datový tarif můžete využít lépe a jít dále. V některých případech může dokonce v průběhu času pomoci ušetřit peníze v rámci mobilního datového tarifu. Tato funkce poskytuje inteligentní informace ohledně toho, které aplikace spotřebovávají nejvíce dat, a neustále hledá možnosti jejich úspory. Pokud je to možné, může dokonce v aplikacích a prohlížeči aktivně komprimovat obrázky, videa, hudební soubory a webové stránky. Uživatelé mohou také spravovat oprávnění konkrétních aplikací k využívání dat, a přizpůsobit tak jejich spotřebu svým požadavkům. Možnost blokace automatického využívání dat na pozadí pro všechny aplikace jim navíc dodá pocit klidu a bezpečí.
  • Režim ochrany soukromí – Otevřené, nedůvěryhodné a neznámé Wi-Fi hotspoty mohou být zabezpečeny a ochráněny pomocí šifrování jedním kliknutím, blokování sledování a maskování systému doménových jmen (DNS). Tyto tři funkce nabízejí výhody ochrany soukromí v mobilních sítích, což aplikaci Samsung Max umožňuje zajistit ochranu soukromí v mobilních nebo Wi-Fi sítích u všech vašich aplikací. Uživatelé tak mohou bezpečněji využívat libovolné dostupné připojení k internetu a zůstat kdykoli online i na cestách.

zdroj: tisková zpráva