Vypnout reklamy

Aplikace SUITSME

Dalo by se říct, že se jedná o aplikaci, než o hru, protože jde vlastně o oblékání pro dospělé a uvidíte tak, jaké střihy sluší. Pokud máte rádi módní návrháře, tak se stane tato aplikace mezi vámi hodně oblíbenou.

Jde o nejlepší aplikaci pro oblékání a líčení. Každý den jsou nové výzvy, kdy musíte dokončit módní projekt. Vytvořte si vlastní oblečeni pro svůj virtuální model a vybavte šatník Sue pro různorodé příležitosti. Aplikace dokonce uzavřela partnerství s některými značkami ve světě.

Pojďte společně do komunitního klubu pro milovníky módy a sdílejte své tipy na styl s ostatními a dokonce se můžete od ostatních učit. Ve hře získáte za jedinečné ceny možnost obléct svou dívku. Jsou tady známé značky, jako je Prada, Yves Saint Laurent, Gucci, Balenciaga, Balmain a další. Hlasujte pro předložené styly od uživatelů a vyberte ten nejluxusnější vzhled.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Jde o zajímavou aplikaci, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. V aplikaci máte za úkol obléknout dívku do známých značek. Samotná aplikace spolupracuje s největšími módními značkami.