Aplikace Telegram

Jde o skvělou aplikaci pro komunikaci s ostatními. Komunikujte v rámci šifrování a nemusíte se tak obávat, že někdo vaše zprávy čte.

Jde o aplikaci, přes kterou můžete komunikovat s ostatními. Vlastně něco na způsob WhatsApp, kde se někteří přemístili z obav, že je bude facebook sledovat. Telegram má šifrovaný přenos AES s 2048-bit RSA.

Šifrované tak jsou zprávy, skupiny, média a další. Rozšifrovat takové data je velmi náročné a možná i nemožné. Aplikace je navíc zcela zdarma a otevřená pro napojení skrz API. Budete moci vytvářet skupiny až o 200 000 lidech, sdílet obrovské videa, dokumenty typu .doxc, .mp3, .zip a další až do výše 2 GB.

Máte vlastně neomezenou možnost jak posílat soubory. Limitem je jenom velikost jednoho souboru na 2 GB. Chat se neukládá do vašeho telefonu, ale je uložen na zabezpečeném cloudu v Telegramu a to tak dlouho, jak budete potřebovat.

Telegram je propojení mezi jednotlivými data centry po celém světě. Telegram bere bezpečnost vážně a nikdy nedá data třetí straně.

Odkud je aplikace Telegram?

Aplikace pochází z Ruska. Nicméně právě majitel této firmy se odstěhoval z Ruska a nemá spojení na nejvyšší pozice ve vládě Ruska. Aplikace Telegram je šifrovaná a bezpečná.

Jak velké soubory můžu přes Telegram posílat?

V aplikaci lze posílat soubory o velikosti 2 GB.

Kdo je Pavel Durov?

Majitel Telegramu. Prvotně zakladatel ruské sociální sítě VKontakte. Telegram začali vyvíjet v roce 2013. Telegram potřebuje k funkci telefonní číslo podobně jako WhatsApp. Dalo by se říct, že je aplikace konkurencí.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Jde o skvělou aplikaci pro komunikaci s ostatními. Komunikujte v rámci šifrování a nemusíte se tak obávat, že někdo vaše zprávy čte.