Vypnout reklamy

Aplikace Tesla Smart

Aplikace, která umožňuje ovládat chytrá zařízení produktů TESLA. Snadno a jednoduše v rámci jednotné aplikace s možnou automatizací a v českém jazyce.

Chytrá domácnost v rámci TESLA produktů a ovládáním skrze aplikaci Android. Intuitivní aplikace s prostředím, kde se velmi jednoduše zorientujete. Jde o fungující ekosystém pro produkty TESLA, které jednoduše spárujete s touto aplikací a začnete komunikovat.

Vaše domácnost bude rázem velmi chytrá a jednoduše nad ní budete mít plnou kontrolu, ať jste kdekoliv. Díky tomu ovládáte produkty jako jsou žárovky, zásuvky, vysavače a další. Zároveň takto můžete monitorovat spotřebu v rámci zásuvek, což v dnešní době je velmi vhodné, protože víte, kolik kw jste již spotřebovali.

Právě jedinečné ovládání této aplikace umožňuje i méně zdatným uživatelům ovládat chytrou domácnost ať už jste kdekoliv. Připojíte tak produkty TESLA velmi jednoduše a rychle k této aplikaci a ovládáte je třeba na své dovolené. Může jít i o kamery, které máte doma, takže můžete sledovat, co se děje ve vaší domácnosti, když tam nejste nebo alarm, který se zapne při narušení a vy hned víte, že se něco děje.

Výhodou této aplikace je i to, že je celá v českém jazyce a nejde jen o strojový překlad, ale opravdu o kvalitní překlad člověkem, za což jsme velmi rádi. Nechybí ani skvělá zákaznická podpora. Pokud tedy produkty TESLA máte nebo se je chystáte koupit, tak s touto aplikací nešlápnete vedle, a to ani s produkty TESLA.

TESLA Smart
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8