Aplikace Ventusky: Počasí na mapách

Aplikace Ventusky je něco jako Windy.com. Windy.com patří do České republiky, jelikož vývojaří pocházejí z Brna. Ventusky je další aplikace od firmy InMeteo s.r.o. z Plzně, se kterou můžete předpovídat počasí po celém světě. Výhodou je, že víte, kde se vyskytuje hurikán, kde je silný vítr, kde prší nebo sněží. Ventusky skvělá aplikace, ale Windy.com […]

Aplikace Ventusky je něco jako Windy.com. Windy.com patří do České republiky, jelikož vývojaří pocházejí z Brna. Ventusky je další aplikace od firmy InMeteo s.r.o. z Plzně, se kterou můžete předpovídat počasí po celém světě. Výhodou je, že víte, kde se vyskytuje hurikán, kde je silný vítr, kde prší nebo sněží.

Ventusky skvělá aplikace, ale Windy.com byla první

Stejně, jako aplikace Windy, tak i Ventusky dokáže ukazovat jednotlivé srážky nebo odkud vítr vane. Předpovídejte teploty, srážky, větry, oblačnost a tlaky vzduchu. Výhodou je animace větru, což není žádná unikátní novinka.

Aplikace Ventusky je tak trošku kopie aplikace Windy. Data pro předpověď se v této aplikaci načítají z amerického modelu GFS, z kanadského modelu GEM a německého modelu ICO. Windy využívá zase jiné modely, tak možná v tom je trošku rozdíl oproti Windy.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 95%
    Uživatelské rozhraní - 95%
  • 92%
    Funkce - 92%
94%

Co aplikace nabízí

V placeném režimu získáte vrstvy jako je oblačnost, tlak vzduchu, předpověď vln pro surfaře a vítr ve 13 výškových hladinách.