Vypnout reklamy

Aplikace YouTube

Rádi posloucháte hudbu, rádi sledujete videa ať už jste kdekoliv? Z mobilního telefonu nebo tabletu je to ještě jednodušší a pokud máte YouTube premium, tak máte celé YouTube bez reklam.

Navíc jde i o dobrou alternativu ke Spotify s tím rozdílem, že zde máte i hudební klipy, což je skvělé. Nicméně dají se zde sledovat i streamy video her, podíváte se na videa o politice, zprávy ze světa nebo živé přenosy z úplné jiné části světa.

Pokud máte své oblíbené tvůrce, tak je můžete sledovat zcela bez reklam a i přesto dostanou peníze, jak kdybyste reklamy sledovali. Na domovské stránce pak budete mít i doporučená videa, která se hodí k vašemu stylu. Budou vám nabídnuta s ohledem na to, co sledujete. Prozkoumávejte témata, která vás zajímají, sledujte streamy oblíbených tvůrců, chatujte nebo posílejte příspěvky.

Pokud patříte mezi ty, kteří upřednostňují YouTube a dívají se na herní pořady, tvůrce s live streamy a další hudební videoklipy, tak aplikace vám ulehčí práci na mobilním telefonu. Choďte na YouTube přes aplikaci, která vám nabídne spoustu možností.

YouTube
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

YouTube aplikace umožňuje na telefonu dělat opravdu cokoliv. Můžete poslouchat hudbu v pozadí i přesto, že máte obrazovku uzamčenou. Lze se dívat na streamy a další věci.