Vypnout reklamy
1.5.2019

Spotify má dnes 100 miliónu prémium uživatelů

12 měsíců poté, co Spotify dosáhlo 75 miliónu předplatitelů, tak právě dnes má firma 100 miliónu předplatitelů po celém světě. Meziroční růst je 32% a s tím rostou i zisky firmy a to o 33% na 1.51 miliard €.

S lidmi, kteří prémium služby nevyužívají, tak firma má celkem 217 miliónu měsíčních uživatelů. Což je o 10 miliónu více, než minulé čtvrtletí a 44 miliónu více, než před rokem.

Pro Spotify je největší trh v Evropě, kde následuje Severní Amerika a Jižní Amerika. V Severní Americe rostly prémium uživatelé díky partnerství s firmami Samsung, Google a Huli.

Samsung třeba do svých telefonu před-nainstalovává Spotify aplikaci a zároveň tak lidé obdrží 6 měsíců prémium služeb Spotify úplně zadarmo. V České republice nic takového bohužel nemáme.

Spotify roste
Spotify roste

Na konci tohoto čtvrtletí roku 2019 firma měla okolo 107 až 110 prémium uživatelů. Je pravděpodobné, že čísla porostou, protože běží reklamní kampaň v Indií.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.